28.05.2022 11:26
Beşiktaş'ın güncel toplam borcu ne kadar? (28 Mayıs 2022)

Beşiktaş'ın toplam borcu 4 milyar 900 milyon 612 bin TL olarak açıklandı... Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, 2021 yılı için idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Beşiktaş’ın 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısı başladı. Beşiktaş 2021 Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı başladı. Akatlar Spor Salonu’nda gerçekleşen genel kurul toplantısına Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu ile kongre üyeleri katılım gösterdi. Kongre divan başkanlığına ise Uluç Gürkan seçildi. Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başladı.

Beşiktaş'ın toplam borcu 4 milyar 900 milyon 612 bin TL olarak açıklandı... 

Beşiktaş Jordy Caecido için Bulgar kulübüne resmi teklifini iletti Beşiktaş Jordy Caecido için Bulgar kulübüne resmi teklifini iletti Transferde önceliği santrfor pozisyonuna veren Beşiktaş, Polonyalı golcü Adam Busca ve Ekvadorlu golcü Jordy Caecido'nun kulüplerini kapısını çaldı. Siyah-beyazlı yöneticiler, Caicedo ve Buksa transferleri için CSKA Sofya ve New England'a resmi teklif yaptı. .

AHMET NUR ÇEBİ İLE FUAT ÇİMEN YARIŞACAK

Beşiktaş Kulübünde olağan seçimli genel kurul toplantısı yarın yapılacak. BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek toplantı saat 10.30'da başlayacak. Seçimli genel kurulda mevcut başkan Ahmet Nur Çebi ile Fuat Çimen, başkanlık için yarışacak.

"Sözleşme uzatmayan altyapı oyuncusu anasının evine gitsin" "Sözleşme uzatmayan altyapı oyuncusu anasının evine gitsin" Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, 2021 yılı için idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi. Çebi, kürsüde yaptığı konuşmada gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Serdar Saatçı, Ersin Kalaycıoğlu ve Rıdvan Yılmaz gibi altyapı oyuncularının sözleşme konusuna değinen Çebi, "Sözleşme uzatmayan altyapı oyuncusu anasının evine gitsin" diye bağırdı. Siyah-Beyazlı kulüp yarın başkanlık seçimine gidecek. Çebi'nin sandıktaki tek rakibi Fuat Çimen...

Genel kurulda 31 Aralık 2021 günü çalışma saati bitimine kadar aidatlarını yatıran 15 bin 512 üye oy kullanabilecek. Seçimde yarışacak adaylar Ahmet Nur Çebi ile Fuat Çimen'in yönetim kurulu listeleri şöyle:

AHMET NUR ÇEBİ'NİN LSİTESİ

Asıl üyeler: Engin Baltacı, Emre Kocadağ, Mehtap Mutluşan Ferah, Celal Aral, Serhan Çetinsaya, Murat Kılıç, Umut Tahir Güneş, Ali Bayrak.

Yedek üyeler: Bilgihan Cenk Sürmen, İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Seyit Ateş, Umut Şenol, Melih Arslan.

FUAT ÇİMEN'İN LİSTESİ

Asıl Üyeler: Haldun Boz, E. Ersen Yılmaz, Ercüment Meriç Öztürk, Prof. Dr. Mehmet Pişkin, Ahmet Çonğar, Hakan Atalay, Dr. Banu Noyan, Behzat Güven Cem

Yedek Üyeler: Aydın Kulaksız, Bengi Berker, Ömer Küçük, Alper Uzuner, Nejdet Demiryürek.

AHMET NUR ÇEBİ İBRA EDİLDİ Mİ?

Akatlar Spor Salonu’nda düzenlenen Beşiktaş 2021 yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda 01.01. 2021 - 31. 12. 2021 tarihleri arasında görev yapan yönetim kurulu ve Başkan Ahmet Nur Çebi, idari ve mali yönden ibraya sunuldu. Çebi ve yönetimi, idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Çebi ile yönetiminin idari yönden ibrasına 79 kişi ret oyu kullanırken, mali yönden ise 59 kişi bu şekilde oy verdi.

 

Beşiktaş genel kurulunda kavga çıktı! Gergin oturum Beşiktaş genel kurulunda kavga çıktı! Gergin oturum Beşiktaş Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’nda genel kurul üyesi Berk Tunca’nın konuşmasının ardından kongre üyeleri arasında gerginlik çıktı. Kongreye 10 dakika ara verildi.

Kaynak : İHA
YORUMLAR