28.05.2022 13:26
Beşiktaş genel kurulunda kavga çıktı! Gergin oturum

Beşiktaş Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’nda genel kurul üyesi Berk Tunca’nın konuşmasının ardından kongre üyeleri arasında gerginlik çıktı. Kongreye 10 dakika ara verildi.

Beşiktaş 2021 yılı Olağan İdari ve Mali Kongresi’nde gerginlik çıktı. Genel kurul üyesi Berk Tunca’nın konuşmasını yaptığı sırada, salonda bulunan diğer kongre üyesi Özer Özçetin sözlü tepki gösterdi.

BERK TUNCA'YA SALDIRI

Ardından salondaki diğer kongre üyeleri arasında da sözlü atışmalar başladı. Konuşmacı Berk Tunca’nın kürsüden inmesiyle taraflar arasında tansiyon daha da yükselerek kavga çıktı. Kulüp çalışanlarından biri de konuşmacı Berk Tunca’nın üzerine yürürken, olaylar polisin müdahalesiyle yatıştırıldı.

Kavganın ardından kongre divan başkanı Uluç Gürkan, kongreye 10 dakika ara verdi. Ardından Uluç Gürkan, kavganın yaşandığı noktaya gelerek tarafları sakinleştirdi.

Beşiktaş'ın güncel toplam borcu ne kadar? (28 Mayıs 2022) Beşiktaş'ın güncel toplam borcu ne kadar? (28 Mayıs 2022) Beşiktaş'ın toplam borcu 4 milyar 900 milyon 612 bin TL olarak açıklandı... Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, 2021 yılı için idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Beşiktaş Jordy Caecido için Bulgar kulübüne resmi teklifini iletti Beşiktaş Jordy Caecido için Bulgar kulübüne resmi teklifini iletti Transferde önceliği santrfor pozisyonuna veren Beşiktaş, Polonyalı golcü Adam Busca ve Ekvadorlu golcü Jordy Caecido'nun kulüplerini kapısını çaldı. Siyah-beyazlı yöneticiler, Caicedo ve Buksa transferleri için CSKA Sofya ve New England'a resmi teklif yaptı.

Kaynak : İHA
YORUMLAR