05.08.2022 20:53
Bandırmaspor'dan Beşiktaş'a Philippe Keny tepkisi... "Transferin iptal olduğunu sosyal medya okuduk"

TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor'un santrfor oyuncusu Philippe Keny'nin iptal olan transferi hakkında kulüp başkanı Onur Göçmez, Beşiktaş'a tepki gösterdi.

Bandırmaspor haberleri... Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin basına yapmış olduğu açıklama "Bandırmaspor'un başkanı, önce kendine dönüp bir bakacak. O da bir kongre üyesi. N'Koudou giderse, Keny'yi alabiliriz dedik. Bandırmaspor Başkanı işine baksın. Keny çok kıymetliyse başkasına satsın. Bulabilse zaten beklemez" demişti.

"TRANSFERİN İPTAL OLDUĞUNU SOSYAL MEDYADAN OKUDUK"

Bu açıklamaların ardından Bandırmaspor Başkanı Göçmez, Çebi'ye cevap vererek, "Bize resmi teklif yapıldı, kabul ettik. 5 gün sonra transferin iptal olduğunu sosyal medya okuduk. Futbolcu dahil kimsenin bu durumdan haberi yoktu. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin basına yapmış olduğu açıklama üslup tarz ve yaklaşım Beşiktaş camiasını bağlar ve Beşiktaş camiasının kendi içerisinde bunu tartışması lazım.

Bandırmaspor'u ve futbolcumuz Keny'nin sanki bir kulübe satılma, Keny'nin de itibarsızlaştırma ve kalitesiz bir topçu algısı oluşturulmuş kamuoyuna. Beşiktaş Başkanı'nın yapmış olduğu bu açıklama sonunda tarih şunu yazacaktır; Beşiktaş Başkanı, Bandırmaspor'a yapılan bu tarz ve üsluptan ötürü özür borçlu olarak yazacaktır. Bu konu bizim için burada kapanmıştır" dedi.

Beşiktaş neden Bandırmaspor'dan Keny'yi transfer ediyor? Sürpriz hamlenin sebebi belli oldu Beşiktaş neden Bandırmaspor'dan Keny'yi transfer ediyor? Sürpriz hamlenin sebebi belli oldu Beşiktaş'ın sürpriz transfer hamlesi Philippe Keny, imzayı atmak üzere... Bandırmaspor'un 23 yaşındaki Senegalli forvetinin Siyah-Beyazlılar'a transferi "neden?" sorusunu da beraberinde getirmişti. Georges-Kevin N'Koudou'nun sözleşme feshi nedeniyle ortaya çıkan forvet eksiği Keny ile giderilecek.

Beşiktaş'ta Welinton üzüntüsü! Kayserispor maçında Brezilyalı stoper de yok... Beşiktaş'ta Welinton üzüntüsü! Kayserispor maçında Brezilyalı stoper de yok... Beşiktaş sezona kritik futbolcularından gelen sakatlık haberleriyle giriyor. Üst adalesinden sakatlanan Welinton, yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak. Brezilyalı stoper böylece sezonun açılış maçı olan Kayserispor maçını kaçırmış oldu.

Kaynak : İHA
YORUMLAR