12.10.2021 10:28
Çelik: Siyasi cinayetler ve faili meçhuller devri kapandı

Siyasi cinayetler ve faili meçhuller döneminin artık kapandığını söyleyen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Siyasetin vesayet odaklarınca sistematik şekilde manipüle edildiği devir kapanmıştır." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'siyasi cinayetler olabilir' açıklamasına tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik,  "Cumhurbaşkanımızın önderlik ettiği güçlü siyaset sayesinde hükümetlerimiz döneminde Türkiye’de siyasi cinayetlere ve faili meçhullere son verilmiştir." dedi.

"SİYASETİN MANİPÜLE EDİLDİĞİ DEVİR BİTMİŞTİR"

Çelik, "Böylece siyasetin vesayet odaklarınca sistematik şekilde manipüle edildiği devir kapanmıştır. CHP Genel Başkanının “belli kişileri öldürmek”ten ve “siyasi cinayetler”den bahsederek Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef göstermesi ahlaki olmayan bir tavırdır ve sorumsuzluktur. Karanlık dönemlerde planlı kurguların parçası olan bu yaklaşımın tekrar edilmesi asla kabul edilemez" dedi.

Ömer Çelik: Türkiye’nin daha fazla mülteci alacak kapasitesi yoktur Ömer Çelik: Türkiye’nin daha fazla mülteci alacak kapasitesi yoktur AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Türkiye’nin bir tane daha fazla mülteci alacak, bu yükü kaldıracak bir kapasitesi yoktur. Devletler adına konuşan siyasetçiler bilsinler, Türkiye bir toplama kampı değildir, Türkiye bir göçmen kampı değildir. Burası yolgeçen hanı da değildir” dedi.

Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Karaisalı ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına ilişkin açıklamalarda bulunuyor

 

Kaynak : İHA
YORUMLAR