23.11.2021 15:36
Bodrum'da fırtına etkili oldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yağmur ve şiddetl fırtına etkili oldu. Fırtına nedeniyle Ortakent sahilinde bir yelkenli tekne karaya oturdu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak yağmur ve fırtına nedeniyle hayat olumsuz yönde etkiledi. Denizde sürüklenen yelkenli bir tekne ise Ortakent sahilinde karaya oturdu.

Sabah saatlerinde başlayan sağanak yağmur ve fırtına Bodrum'da hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı. Zaman zaman sağanak şekilde yağan yağmur nedeniyle araçlar ilerlemekte zorlandı.


Fırtına nedeniyle Bodrum - Datça feribot seferleri iptal edilirken, Bodrum Belediyesi ise teknelerin limandan çıkmaması için uyarılarda bulundu.

Fırtına nedeniyle Ortakent sahiline 10 metre uzunluğunda Çilek isimli yelkenli bir tekne ise karaya oturdu. Sürüklenerek sahile oturan teknenin fiyatının ise 600 bin lira değerinde olduğu öğrenildi.

Fırtına nedeniyle Bodrum - Datça feribot seferleri iptal edilirken, Bodrum Belediyesi ise teknelerin limandan çıkmaması için uyarılarda bulundu.

Bodrum'da batan teknede kaybolan 3 kişiden birinin cesedi bulundu Bodrum'da batan teknede kaybolan 3 kişiden birinin cesedi bulundu Bodrum açıklarında batan fiber teknede kaybolan 3 göçmenden birinin cesedi bulundu.
Avcılar’da 14 gündür kayıp olan genç bodrum katında ölü bulundu Avcılar’da 14 gündür kayıp olan genç bodrum katında ölü bulundu Avcılar’da ailesi tarafından 14 gündür aranan 24 yaşındaki Mesut Karataş oturduğu evin yakınında boş bir apartman dairesinin bodrum katında doğalgaz borusuna asılı halde 2 kişi tarafından ölü olarak bulundu.

 

Kaynak : İHA
YORUMLAR