23.06.2021 21:19
Kuyumcuların sahte altın kavgası kamerada

Kocaeli'nde bir kuyumcu, sattığı Reşat altının gerçek olmadığını iddia ettiği kuyumcu ile kavga etti. İkilinin yakınları da olaya dâhil olunca ortalık karıştı.

İzmit’e bağlı Tepecik Mahallesi, İstiklâl Caddesi’nde öğlen saatlerinde kavga yaşandı. Cadde üzerindeki bir kuyumcuya giden bir vatandaş, aynı bölgede bulunan başka bir kuyumcudan aldığı Reşat altını bozdurmak istediğini söyledi. Kuyumcu, incelediği altının sadece altın kaplama olduğunu ileri sürdü. Kandırıldığını düşünen müşteri, diğer kuyumcuya giderek tartıştı. Altının gerçek olduğunu savunan kuyumcu, sahte olduğunu iddia eden meslektaşının dükkânını bastı. Ardından kavga çıktı. Tarafların yakınları da olaya dâhil olunca cadde âdeta savaş alanına döndü.

POLİS ZOR AYIRDI

Olayı görenler polise haber verdi. İhbar sonrası bölgeye gelen ekipler, iki grubu güçlükle ayırdı. Kavga eden şahıslar birbirinden şikâyetçi olmadı. Yaşanılanlar ise bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi.

Tuvalet kavgası kanlı bitti, 1'i ağır 3 yaralı var Tuvalet kavgası kanlı bitti, 1'i ağır 3 yaralı var Kocaeli'de meydana gelen olay duyanları şaşkına çevirdi! Tuvalet yapma kavgasında silah ve bıçak çekildi yetmedi darp da işin içine girdi, olayda 3 kişi yaralanırken 1'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Arazi sulama kavgası kanlı bitti: 2 ölü, 8 yaralı Arazi sulama kavgası kanlı bitti: 2 ölü, 8 yaralı Şanlıurfa'da akrabalar arasında 'arazi sulama' nedeniyle çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.
İki kadının saç başa kavgası trafiği birbirine kattı İki kadının saç başa kavgası trafiği birbirine kattı Antalya'da iki kadının trafikte saç başa kavgası trafiği birbirine kattı. Sürücüler ise yolun tıkanması nedeniyle duruma klaksonla tepki gösterdi. Kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.

YORUMLAR