16.07.2021 12:05

Kayseri'nin Talas ilçesinde bayan kuaförlüğü yapan kadın, boşandığı eşinin bıçaklı saldırısında yaralandı. Olayın ardından dükkana gelerek, "Diğer sefer seni öldüreceğim" dediği iddia edildi.

Kayseri'de Talas ilçesinin Mevlana Mahallesi Papatya Caddesi üzerinde meydana gelen olayda R.U., boşandığı eşi olan bayan kuaförü N.A.'nın (35) dükkanına geldi.

Burada başlayan tartışma kavgaya dönünce R.U., yanında bulunan bıçak ile N.A.'ya saldırdı.

Vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbesi ile yaralanan N.A., sevk edilen ambulans ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

"DİĞER SEFER SENİ ÖLDÜRECEĞİM" 

Polis ekipleri de olayın meydana geldiği yerde inceleme yaptı. R.A. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Uzaklaştırmak kararı da bulunan R.U.'nun olaydan sonra kaçtığı, bir süre sonra yaralı N.A.'nın yanına gelerek, "Diğer sefer seni öldüreceğim" dediği iddia edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI

Öte yandan, N.A.'yı bıçakladıktan sonra kuaförden çıkan R.U., güvenlik kameralarına yansıdı. Olayın ardından dükkandan uzaklaşan R.U.'nun bir süre sonra tekrardan dükkana geldiği ve çevrede bulunan kişilere bir şeyler dediği gözlendi. Ayrıca, R.U.'nun polis ekipleri tarafından gözaltına alınması ve N.A.'nın da sedye ile ambulansa götürülmesi güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Korkunç cinayet: Genç kadın motosikletle giderken öldürüldü Korkunç cinayet: Genç kadın motosikletle giderken öldürüldü İzmir'de bir çocuk annesi kadın, motosikletiyle seyir hâlindeyken silahlı saldırıya uğradı. Kadın olay yerinde can verdi.

Eski eşine sokak ortasında kurşun yağdırdı Eski eşine sokak ortasında kurşun yağdırdı İstanbul Avcılar'da bir şahıs, eski eşine sokak ortasında kurşun yağdırdı. Yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı. Saldırgan koca polis ekipleri tarafından silahı ile birlikte yakalandı.

Sokak ortasında eski eşini darp eden kocaya 10 yıl 4 ay hapis Sokak ortasında eski eşini darp eden kocaya 10 yıl 4 ay hapis Samsun’da sokak ortasında eski eşinin çocuğunun gözleri önünde öldüresiye darp ettiği gerekçesiyle tutuklanan koca yargılandığı mahkemece 10 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Darp edilen kadın, "İstediğimiz gibi sonuç çıktı" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR