21.07.2021 15:46
Oksijen tüpüne bağlıyken sigara yaktı, hayatını kaybetti

Kocaeli'de bakım evinde kalan bir vatandaş, oksijen tüpüne bağlı olduğu an sigarayı ateşleyince, tüpün tuutsmasına neden olup yangın çıkardı. Ağır yanıklarla hastaneye kaldırılan şahıs 20 gün sonra hayatını kaybetti.

Feci olay Kocaeli'de meydana geldi. Bakım evinde kalan vatandaşı sigara tiryakiliği canından etti. Oksijen tüpüne bağlı olduğu an düşünmeden sigarasını yakan vatandaş, tüpün tutuşması üzerine yandı. Olay sonrası tedavi altına alınan şahıs hayatını kaybetti.

YÜZÜNDE VE VÜCUDUNDA YANIKLAR OLUŞTU
Edinilen bilgilere göre, Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan bir bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalan 56 yaşındaki Alptekin Tekinalp, odasında sigarasını yakmak için çakmağını yaktı. BU sırada çalışır vaziyette olan oksijen tüpü alev aldı. Yüzünden ve vücudunda yanıklar oluşan Tekinalp, ağır şekilde yaralandı.

20 GÜNDÜR MÜCADELE VERİYORDU
Merkez çalışanlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Tekinalp, özel bir hastaneye kaldırıldı. Daha sonra Kocaeli Devlet Hastanesine sevk edilen Tekinalp, yoğun bakım ünitesine alındı. Tekinalp, yaklaşık 20 gün süren yaşam savaşına yenik düşerek hayatını kaybetti.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Bekar olduğu öğrenilen Tekinalp’ın cenazesi Kocaeli Devlet Hastanesinde yapılan otopsi incelemesinin ardından yakınlarına teslim edildi. Tekinalp’in cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Kartepe İstasyon Mezarlığında toprağa verildi.

Babaları, gözlerinin önünde yanarak can verdi Babaları, gözlerinin önünde yanarak can verdi Bayram günü bir kahreden haber daha geldi. Kastamonu Taşköprü'de bir evde meydana gelen yangında engelli kişi can verdi. Evlatları çaresizce babasının ölümüne şahit oldu...

Korkunç son! Annesine kızdı, yanarak öldü Korkunç son! Annesine kızdı, yanarak öldü Korkunç olay Hatay’ın Antakya ilçesinde meydana geldi. Annesiyle kavga edip sinir krizi geçiren genç, kendini odaya kitleyerek evi ateşe verdi.

 

YORUMLAR