21.07.2021 23:34
Bayram günü anne katili oldu

Bayram günü Denizli'den korkunç bir haber geldi, 2 yıl önce barıştıkları öğrenilen annesini boğazını keserek öldürdü...

Denizli'de psikolojik sorunları olduğu iddia edilen genç annesini boğazını keserek katletti. Feci olay, Güney ilçesi Tilkilik Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Gökhan R. (36)., 65 yaşındaki annesi Şadiye R.'nin boğazını keserek öldürdü.

CESEDİNİ KOMŞULARI BULDU
Yaşlı kadından haber alamayan komşuları eve girdiklerinde kanlar içerisinde buldu. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Eve giren jandarma, öldürülen yaşlı yorganların altında buldu. Talihsiz kadının, gece saatlerinde oğlu ile girdiği tartışma sonrasında öldürüldüğü öğrenildi.

DAHA ÖNCE DE ÖLDÜRMEK İSTEMİŞ
Ayrıca cinayet zanlısı Gökhan R.'nin geçtiğimiz yıllarda yine annesini öldürmeye kalkıştığı Şadiye R.'nin komşuları tarafından son anda kurtarıldığı belirtildi. Jandarma ekipleri kaçan şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

Giresun'da baltalı dehşet: Annesini öldürdü, kardeşini ve iki polisi yaraladı Giresun'da baltalı dehşet: Annesini öldürdü, kardeşini ve iki polisi yaraladı Giresun'un Bulancak ilçesinde cinnet getiren bir şahıs dehşet saçtı. Eline balta alan şahıs, hedef gözetmeksizin herkese saldırdı.

Gaziantep'te bir kişi rehin aldığı annesini öldürdü Gaziantep'te bir kişi rehin aldığı annesini öldürdü Gaziantep'in İslahiye ilçesinde bir kişi, evde rehin aldığı annesini pompalı tüfekle öldürdü.

YORUMLAR