22.07.2021 23:04
Kırıkkale'deki 'Kilit kavşak'ta dönüş yoğunluğu

Bayram tatilinden erken dönmek isteyenler aynı anda yola çıkınca yine trafik oldu. Özellikle kilit kavşak" olarak adlandırılan Kırıkkale'de yoğunluk başladı.

Bayram tatilini şehir dışında geçirenler, dönüş yolculuğuna erken başladı. Ulaşımda 43 ilin bağlantı noktasında yer alan Kırıkkale'de, trafik ekipleri ulaşımın aksamaması için fazlasıyla çaba sarfediyor. Özellikle Kırıkkale-Samsun ve Kırıkkale-Ankara kara yolunda yaşanan yoğunluk nedeniyle araçlar yavaş ilerliyor.

BAZI KAVŞAKLAR KAPATILDI
Kara yolları ekipleri de trafiğin aksamaması için Kırıkkale-Ankara kara yolundaki bazı kavşakları geçici olarak kapattı. Trafik yoğunluğunun yarın da devam etmesi bekleniyor.

Büyükşehirlere geri dönüş başladı: Kilit kavşak’ta trafik yoğunluğu Büyükşehirlere geri dönüş başladı: Kilit kavşak’ta trafik yoğunluğu Hafta sonu tatillerini başka illerde değerlendiren binlerce vatandaş, 43 ilin geçiş güzergahındaki Kırıkkale’de yer alan kilit kavşakta trafik yoğunluğuna takıldı.

Trafik kilit: Tatilciler yollara akın etti Trafik kilit: Tatilciler yollara akın etti Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahında yer alan ve 'kilit kavşak' olarak adlandırılan Kırıkkale'de, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla trafik yoğunluğu yaşandı.

YORUMLAR