22.07.2021 23:23
17 metrelik tur teknesi küle döndü

Antalya’nın Demre ilçesinde, 17 metrelik bir tur teknesi alev alev yandı. Yaklaşık 1 milyon lira değerinde olduğu belirtilen tekne yangın sonrası küle döndü.

Demre ilçesine bağlı Üçağız Mahallesi'ndeki limanda bağlı Mehmet T.'ye ait 17 metrelik ‘Domino’ adlı tur teknesinden bir anda alevler yükselmeye başladı. Bu sırada yan taraftaki teknede bulunan Mehmet T. ve çevredekiler, alevleri görünce müdahale etmek istedi.

YANGIN TÜM TEKNEYİ KAPLADI

Çevredekiler alevleri yangın tüpleriyle söndürmeye çalışırken, yangın bir anda tüm tekneyi kapladı. Alevler diğer teknelere sıçramaması için teknenin halatları çözülürken, 1 saat boyunca denizin ortasında yanan tekne kullanılamaz hale geldi.

1 MİLYON LİRA DEĞERİNDE

Teknenin yaklaşık 1 milyon lira değerinde olduğu belirtildi. Yangının çıkış nedeniyle ilgili incelemeler sürüyor.

Fethiye'de tur teknesi battı: 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Fethiye'de tur teknesi battı: 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Muğla’nın Fethiye ilçesi Ölüdeniz Belcekız plajında tur teknesinin batması sonrası yaralanan 2 yaşındaki Yunus Emre Yılmaz kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Balıkçı teknesi ile gemi çarpıştı: 2 ölü Balıkçı teknesi ile gemi çarpıştı: 2 ölü Yavuz Sultan Selim Köprüsü altında As Rosaila adlı geminin içinde 3 kişinin bulunduğu balıkçı teknesine çarpması sonucu meydana gelen kazada yaralanan 2 kişi hayatını kaybederken, 1 yaralı ise ambulansla hastaneye kaldırıldı.

YORUMLAR