22.08.2021 09:27

Van Emniyet Müdürlüğü helikopteri 2 yaşındaki bebek için gece geç saatlerde havalandı.

Van Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı helikopter, parmağı kopan 2 yaşındaki bebek için gece havalandı.

VAN’DAN DİYARBAKIR’A GÖTÜRÜLDÜ

Van Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "İl Sağlık Müdürlüğü 2 yaşındaki bebeğin parmağının kopması nedeniyle tedavisi için acilen Diyarbakır’a sevk edilmesi gerektiğini bildirdi. Bunun üzerine Havacılık Şube Müdürlüğüne ait Skorsky helikopter, saat 23.00 sıralarında M.B.G. isimli bebek, anne ve babası refakatinde 112 görevlileri ile birlikte Van’dan havalanarak Diyarbakır 112 görevlilerine teslim edildi" denildi.

Yenice’de yangın çıktı, hayvanlar telef oldu Yenice’de yangın çıktı, hayvanlar telef oldu Çanakkale’nin Yenice ilçesinde çıkan yangında büyükbaş hayvan damı ile ev küle döndü. Yangında, 8 tane büyükbaş hayvan telef olurken, 3 bin adet saman balyası da kullanılamaz hale geldi.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğretim üyesi alacak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğretim üyesi alacak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü, öğretim üyesi alacağını duyurdu.

Bu hayvanat bahçesinde hayvanlar değil insanlar kafeste Bu hayvanat bahçesinde hayvanlar değil insanlar kafeste Güney Afrika'da bulunan aslan koruma alanında, gelen ziyaretçiler kafeslere konuluyor.

Kaynak : İHA
YORUMLAR