15.09.2021 15:18
Evinde mahsur kaldı! Yardımına itfaiye ekipleri koştu

Adıyaman’da, bir binanın ikinci katında oturduğu esnada anahtarının kırılması sonucu içeride mahsur kalan kadını itfaiye ekipleri merdivenle kurtardı.

İkamet ettiği evden çıkacağı esnada kapı kilidinin kırılması sonucu evde mahsur kalan kadının yardımına itfaiye ekipleri koştu.

EVİNDE MAHSUR KALDI

Altınşehir mahallesinde Ayşe K., isimli kadın, ikamet ettiği evden çıkacağı esnada kapı kilidinin kırılması sonucu evde mahsur kaldı. Bir türlü dışarıya çıkamayan ve yakınlarına da ulaşamayan Ayşe K., polis ekiplerini arayarak yardım istedi.

İTFAİYE EKİPLERİ TARAFINDAN KURTARILDI

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, Ayşe K’ya yardımcı olmak için itfaiye ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, evin balkonuna seyyar merdiven dayayarak genç kadını bulunduğu yerden indirdi. Kendi evinde mahsur kalan genç kadın, polis ekipleri ile itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

Fatih’te çıkan yangında mahsur kalan yaşlı kadın itfaiye ekiplerinin çabasıyla kurtuldu Fatih’te çıkan yangında mahsur kalan yaşlı kadın itfaiye ekiplerinin çabasıyla kurtuldu İstanbul Fatih’te bir binanın 4. katında yangın çıktı. Oğlu işe gittiği için evde tek başına kalan demans hastası yaşlı kadın, alevlerin arasından itfaiye ekipleri sayesinde kurtuldu.

Define aramaya çıktılar! Uçurumda mahsur kaldılar Define aramaya çıktılar! Uçurumda mahsur kaldılar Antalya'da gittikleri Güver uçurumunda, “ Yürüyüşe çıkıyoruz” diyerek ayrılan 2 kişi, define aramak için indikleri uçurumun dibinde mahsur kaldı. Mahsur kalan 2 kişiyi bir gün sonra AFAD ve UMKE ekipleri kurtardı.

Afganistan’da 100 ABD vatandaşı mahsur kaldı! Afganistan’da 100 ABD vatandaşı mahsur kaldı! Taliban'ın Kabil'i ele geçirmesinin ardından ABD operasyonlarla Afganistan'daki vatandaşlarını tahliye etti ama halen ülkede mahsur olarak kalan 100 kadar Amerikalı olduğu iddia edildi.

Kaynak : İHA
YORUMLAR