21.09.2021 00:03
Küçükçekmece'de korkunç olay!

İstanbul Küçükçekmece'de bir arabanın içinde kafasına poşet geçirilmiş erkek cesedi bulundu.

Küçükçekmeceliler korkunç bir manzara ile karşılaştılar. Halkalı Merkez Mahallesi 1235. Sokak'ta meydana gelen olayda arabanın ön koltuğunda kafasına poşet geçirilmiş bir kişi olduğunu fark eden mahalle sakinleri, durumu anında yetkililere haber verdi.

GERİDE 1 EVLAT BIRAKTI
İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, araçtaki Gürkan Y.'nin (27) hayatını kaybettiğini belirledi. Gürkan Y.'nin evli ve bir çocuğu bulunduğu belirtildi.

YANINDA İNTİHAR NOTU BULUNDU
Araç içinde ve çevresindeki geniş çaplı inceleme yapan ekipler cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderdi. Bu arada, aracın içinde açık halde piknik tüpü ve intihar notu bulunduğu öğrenildi.

Komşular ihbar etti, evden ceset çıktı Komşular ihbar etti, evden ceset çıktı Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde kokudan rahatsız olan bina sakinlerinin ihbarı sonrasında bir eve giren ekipler, erkek cesediyle karşılaştı.

Küçükçekmece’de asansör boşluğunda çürümüş ceset bulundu Küçükçekmece’de asansör boşluğunda çürümüş ceset bulundu Küçükçekmece’de ağaçlık alandaki inşaatın asansör boşluğunda ceset bulundu. Kimliği belirsiz cesette yapılan incelemede, cesedin bir kısmının çürüdüğünü tespit edildi.

 

YORUMLAR