24.09.2021 08:50
İzmir'de belediye binasında intihar paniği!

Bornova Belediyesi'nde çalışan ve hapse girdiği süreçte buradaki işine son verildiğini iddia eden şahıs, belediye binası içerisinde intihar girişiminde bulundu. Elinde silah ve bıçak bulunan şahıs 2 saat süren çalışmaların sonunda ikna edilirken, şüpheli emniyete götürüldü.

İzmir Bornova Belediyesi binasında gece saatlerinde intihar paniği yaşandı. İddiaya göre, belediyede işe başlamadan önce hakkında birçok suç kaydı bulunan şahıs, hakkındaki suçlardan dolayı hapse girdi. Yaklaşık 8 ay boyunca hapis yatan Aykut A, bu süreçte belediye tarafından işine son verildiğini öne sürerek tekrar belediyede çalışmak istediğini belirtti. Aykut A., elinde silah ve bıçakla belediye binasına gelerek intihar girişiminde bulundu.

2 SAATTE İKNA EDİLDİ

İhbar üzerine adrese çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, belediye başkan yardımcılarından Barbaros Taşer de olay yerine geldi. Polis ekipleri ve belediye başkan yardımcısının yaklaşık 2 saat süren ikna çabaları sonucunda Aykut A. intihar etmekten vazgeçerek elindeki silahı ve bıçağı teslim etti.

Gözaltına alınan şüpheli emniyete götürülürken, konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

17 yaşındaki hamile eşini vurdu! İntihar süsü vermek için hastaneye götürdü 17 yaşındaki hamile eşini vurdu! İntihar süsü vermek için hastaneye götürdü İstanbul Beyoğlu’nda dehşet, 6 aylık bebeği olan ve 1 buçuk aylık hamile 17 yaşındaki genç kadın, kıskançlık nedeniyle evde tartıştığı 32 yaşındaki dini nikahlı eşi tarafından tabancayla başından vurularak öldürüldü. Öfkeli koca, cinayete intihar süsü vermek için kucağına aldığı ağır yaralı eşini caddeye taşıyarak yoldan geçen araçlardan yardım istedi. Hastaneye kaldırılan genç kadın tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Kocanın "intihar etti" yalanını Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri bozdu.

"Onsuz ne yaparım?" dediği karısını öldürüp intihar etti "Onsuz ne yaparım?" dediği karısını öldürüp intihar etti Giresun'da ikamet eden Murat Çetin, oğlunun yanında amansız hastalıkla mücadele eden karısını öldürdü. Ardından da kendi canına kıydı.

İntihar değil cinayetmiş! İntihar değil cinayetmiş! Osmaniye'de 7. katta bulunan evinden atlayarak intihar ettiği iddia edilen kadının, henüz 2 ay önce evlendiği şahıs tarafından darp edilerek aşağı atıldığı ortaya çıktı.

Kaynak : İHA
YORUMLAR