26.09.2021 09:22
Eski eşi tartışma çıkardı: Engelli babasını darp etti

Gaziantep’te akıl alamaz olay. Engelli bir adam, kızının eski eşi tarafından darp edildi. Kanlar içinde kalan engelli adamın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Uzaklaştırma kararı olmasına rağmen kızının eski eşi tarafından evlerinde darp edildiğini iddia eden engelli adam, yetkililerden yardım istedi.

Gaziantep’in Araban ilçesi kırsal Hisar Mahallesi’nde engelli bir adam kızının eski eşi tarafından darp edildi.

ENGELLİ BABASINA SALDIRDI

Hisar Mahallesi'nde oturan engelli İbrahim K.'nin evine boşanan kızı Zeliha K.'nin eski kocası E.K. geldi. Bu esnada İbrahim K. ve aile fertleri ile E.K. arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında şüpheli E.K., eski eşini, eski eşinin engelli babasını ve diğer aile fertlerini darp etti.

KANLAR İÇİNDE KALDI

Çıkan tartışmada sakinliğini koruyamayan eski koca aile fertlerine saldırdı. Eski eşinin engelli babasını darp eden şahıs İbrahim K.'nin yüzünü kanlar içinde bıraktı.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Mahalle halkının araya girmesiyle kavga daha da büyümeden sona erdirilirken, mağdur İbrahim K. ve eşi Elmas K. ile kızı Zeliha K. olay sonrası jandarma karakoluna giderek kendilerini darp eden E.K.'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili incelemenin sürdüğü öğrenildi.

Beyzbol sopalı park kavgası: Ortalığı birbirine kattılar Beyzbol sopalı park kavgası: Ortalığı birbirine kattılar Bursa'da araç park etme meselesi yüzünden iki taraf arasında çıkan münakaşa beyzbol sopalı kavgaya dönüştü. Taraflar polis ekiplerinin müdahalesi ile birbirlerinden ayrılırken, kavga anları saniye saniye görüntülendi.

Trafikte 'yol verme' kavgası yüzünden canından oldu Trafikte 'yol verme' kavgası yüzünden canından oldu Şanlıurfa'da meydana gelen olayda iki sürücünün yol verme kavgası birinin ölümü ile son buldu.

Kızının kınasında çıkan kavgada öldürüldü Kızının kınasında çıkan kavgada öldürüldü İstanbul'da kızının kınasını yapan şahıs, evinin altındaki lokalın işletmecileriyle aralarında çıkan gürültü kavgasında silahla vurularak öldürüldü. Taş ve şişelerle basılan lokalin savaş alanına döndüğü olayda, ölen adamın yakını bir kadın da yaralandı.

 

Kaynak : İHA
YORUMLAR