28.09.2021 13:20
Şaka değil gerçek... Kayıp şahıs kendi arama çalışmalarına katıldı

Bursa'da ormanlık alanda kaybolduğu ihbar edilen 50 yaşındaki adam, arama kurtarma ekiplerinin arasından çıktı. İsmini duyan adam "Ben buradayım" deyince ekipler şaşkına döndü.

Gece alkolün etkisiyle arkadaşlarının yanından ayrılarak ormanlık alana giden Beyhan Mutlu'nun (50) kaybolduğunu öğrenen jandarma Komutanlığı, İNDAK ve UMKE ekipleri İnegöl’ün kırsal Çayyaka mahallesindeki ormanlık alanda arama çalışmaları yaptı.

Ormanlık alanda başlayan çalışmalara mahalle ve bölge sakinleri de dahil olurken, bir süre sonra ekipler, kayıp şahsın ismi ile seslenme başladılar.

İSMİNİ SÖYLENİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Kayıp Beyhan Mutlu (50), isminin yüksek sesle söylediğini duyunca ekiplere kayıp şahsın isim ve soyadını sordu. Arama çalışmalarına katılarak başka bir kişiyi aradığını zanneden Beyhan Mutlu, "Ben buradayım" deyince ekipler şaşkına döndü. Ekipler, arama çalışmasıyla ilgili tutanak düzenleyip kayıp şahsı evine bıraktılar.

Fıkra gibi olay! Kız kaçırmaya geldiler, kundakçı sanılıp linç edildiler Fıkra gibi olay! Kız kaçırmaya geldiler, kundakçı sanılıp linç edildiler Aydın'da orman yangınlarının önüne geçmek için nöbet tutan vatandaşlar, yabancı plakalı aracı görünce kundakçı sanıp saldırmasının ardından, söz konusu kişilerin kız kaçırmaya geldikleri ortaya çıktı.

Karadeniz fıkrası gibi mahalle: Komşular 2 dakika farkla iftar açıyor Karadeniz fıkrası gibi mahalle: Komşular 2 dakika farkla iftar açıyor Türkiye’de eşi ve benzeri bulunmayan, Karadeniz fıkrası gibi olan mahallede bir adımla iftar saati değişiyor.

Kaynak : İHA
YORUMLAR