02.10.2021 22:47
Mezarlığın kapısını çalıp satmaya kalktılar

Aydın'da iki şahıs, şehirdeki mezarlıklardan birine gidip kapısını çaldı. Çaldıkları kapıyı hurdacıya satmaya çalışan şahıslar, suçüstü yakalandı.

Aydın'da hırsızlar bu defa çalmaya kalktıkları şeyele pes dedirtti. Nazilli'de bulunan bir mezarlığa giden zanlılar, kapıyı sırtlayıp çaldı. Kapıyla birlikte hurdacının yolunu tutan şahıslar, polisler tarafından yakalandı. 

İHBAR ÜZERİNE YAKAYI ELE VERDİLER
Olay, Yeni Sanayi Mahallesi'nde öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Evranlı Mezarlığı'nın giriş kapısı yerinden sökülerek çalındı. 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları araştırmalarda kapıyı çalan şüphelilerin Y.U. ve A.E. olduklarını tespit etti.

Şüphelileri yakalamak için çalışma başlatan polis ekipleri, 2 şüpheliyi çaldıkları kapıyı Yeni Sanayi Mahallesi'nde bir hurdacıya satmak isterken suçüstü yakaladı. Çalınan kapı Nazilli Belediyesi'ne teslim edilirken, Y.U. ve A.E. gözaltına alınarak emniyete götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Evini soydu! Birde geri dönüp otomobilini çaldı Evini soydu! Birde geri dönüp otomobilini çaldı Erzincan’da akıl almaz olay. Girdiği bir evden para ve otomobilin yedek anahtarını çalan hırsız, ev sahibinin polise gitmesini fırsat bilerek park halindeki aracını da çaldı.

Çalıştığı iş yerinden operasyonla kablo çaldı Çalıştığı iş yerinden operasyonla kablo çaldı Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde termik santralden kablo ve akaryakıt çalan 8 kişi yakalandı. Aralarında o iş yerinde çalışanların da olması dikkat çekti.

Hırsız, 5 sağlam telefon yerine bozuk olanı çaldı Hırsız, 5 sağlam telefon yerine bozuk olanı çaldı Mersin'de bir kişi, telefoncuda hırsızlık yaptı. Ancak zanlı, 6 telefondan bozuk olanını çaldığı anlaşıldı.

YORUMLAR