14.10.2021 10:51

Isparta’da gece saatlerinde koyun dolu ağıla bir kurt baskın yaptı. O anlar saniye saniye kameralara yansırken 10 koyun telef oldu.

Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesindeki bir köyde gece saatlerinde bir kurt, koyun dolu ağıla baskın gerçekleştirdi. O anlar ise saniye saniye kameralara kaydedildi.

10 KOYUNU TELEF ETTİ

Ağıla giren kurt, sürünün içerisindeki bir koyunu boynundan yakaladı. Kısa süre içeresinde koyunu telef etti. Ardından sürüdeki başka bir koyunu da telef etti. Sonrasında yeniden sürünün içerisine giren kurt, yaklaşık 10 koyunu telef etti.

SALDIRILARI ÖNLEMEK İÇİN GÜVENLİK KAMERASI TAKDIRDILAR

Bölgede hayvanlık yapan vatandaşlar, saldırıları önlemek için güvenlik kamerası taktırdıklarını ancak yine de kurtların ahıra girmeye devam ettiğini belirtti.

Koyun sürüsüne kurt saldırdı 

Konya'da minibüs koyun sürüsüne çarptı, 7 kişi yaralandı Konya'da minibüs koyun sürüsüne çarptı, 7 kişi yaralandı Konya Seydişehir'de meydana gelen kazada minibüs koyun sürüsüne çarptı. Kazada 7 kişi yaralanırken, 34 koyun da telef oldu.

12 yaşındaki çoban, koyunu kurtarmak isterken canından oldu 12 yaşındaki çoban, koyunu kurtarmak isterken canından oldu Konya'da yürek yakan bir olay yaşandı. Sürüdeki koyun havuza düştü. Peşinden giden 12 yaşındaki M.D. de suda boğuldu.

Koyun yüklü kamyon devrildi: Baba ve oğlu hayatını kaybetti Koyun yüklü kamyon devrildi: Baba ve oğlu hayatını kaybetti Antalya'da koyun yüklü kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen kazada baba ve oğlu ölürken, anne ağır yaralandı.

 

Kaynak : İHA
YORUMLAR