24.11.2021 23:57

İstanbul'da bir kişi, metroda tartıştığı kadına bıçak çekti. Tehditler savuran şahsı, diğer yolcular ise sadece izledi.

İstanbul Kadıköy-Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde korku dolu anlar yaşandı. Kadıköy'den hareket eden metro Bostancı İstasyonu'na yaklaştığı sırada bir kişi, henüz belirlenemeyen sebeple bir kadın yolcuyla tartışmaya başladı. Bu kişi, daha sonra bıçak çekip üzerine yürüdüğü kadına tehdit ve hakaretlerde bulundu. Olay, şüphelinin durakta inmesiyle sonlanırken metro aracındaki diğer yolcular yaşananları endişe ve şaşkınlık içerisinde izledi.

POLİS PEŞİNE DÜŞTÜ

Yaşanılanlar, bir başka yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntüler sosyal medyada da paylaşılırken Bostancı İstasyonu'na giden polis ekipleri, durak ve araç kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Şüphelinin yakalanması için başlatılan çalışma devam ediyor.

"SENİN YÜZÜNÜ KESERİM"

Öte yandan, görüntülerde şahsın "Gelsene buraya. Senin yüzünü keserim. Suratını dağıtırım" dediği duyuluyor. Genç kadın ise soğukkanlı bir şekilde "Bıçağını bırak" diyor.

Dehşete düşüren olay! Cani baba bebeğini karınca ilacıyla zehirledi Dehşete düşüren olay! Cani baba bebeğini karınca ilacıyla zehirledi Yalova’da 13 günlük öz kızının mamasına karınca ilacı karıştırarak zehirlenmesine yol açan cani baba, annenin durumu farkederek şikayetçi olması ile gözaltına alınıp tutuklandı.

Kayseri'de evlat dehşeti: Annesini öldürüp babasını yaraladı ardından intihar etti Kayseri'de evlat dehşeti: Annesini öldürüp babasını yaraladı ardından intihar etti Kayseri'de, hayırsız evlat annesini tabancayla öldürüp, babasını bıçaklamasının ardından intihar etmeye kalktı.

YORUMLAR