25.11.2021 14:39
Taksimetreye itiraz eden yolcuya meydan dayağı

Esenyurt’ta taksimetreye itiraz edip arabanın kontak anahtarını alan yolcu ile taksici arasında tartışma çıktı. Taksi sürücüsünün arkadaşlarını çağırmasıyla olay büyüyerek meydan dayağına döndü. Dayak yiyen yolcu, ‘Haksızsam yine dövün, ama önce bir dinleyin’ diyerek anahtarı vermeyince sokak ortasında sopalarla darp edildi. Yaşanan o anlar ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Güzelyurt Mahallesi’nde taksimetreye itiraz eden yolcu ile taksici arasında tartışma çıktı.

Yolcu, arabanın kontak anahtarını alarak taksiciyle kavga etmeye başladı.

YOLCU SOPALARLA DÖVÜLDÜ

Taksicinin arkadaşlarına haber vermesiyle olay yerine çok sayıda taksici geldi. Kontak anahtarını vermek istemeyen yolcu, bir grup taksici tarafından sokak ortasında sopalarla dövüldü.

"HAKSIZSAM YİNE DÖVÜN"

Çevredeki vatandaşların olaya müdahale etmesiyle olay son bulurken yolcu, ‘Haksızsam yine dövün, ama önce bir dinleyin’ diyerek yine kontak anahtarını vermemekte direndi. Bir süre sonra yolcunun anahtarı vermesiyle olay son bulurken, yaşanan o anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Taksiciden kaçan yolcu demir sopayla bindiği minibüsten indirildi Taksiciden kaçan yolcu demir sopayla bindiği minibüsten indirildi Esenyurt’ta yabancı uyruklu bir şahıs kendisinden fazla ücret isteyen taksi şoförü ile kavga ederek taksiden indi. Gelen minibüse binerek uzaklaşmaya çalışan adam olay yerine gelen ikinci taksici tarafından demir sopa ile minibüsten indirildi. Yaşananlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

'Karşının taksisiyim' diyerek yolcu almayan taksicilere trafikten men cezası 'Karşının taksisiyim' diyerek yolcu almayan taksicilere trafikten men cezası İstanbul Üsküdar’da 'karşının taksisiyim' diyerek yolcu almayan 7 taksi şoförüne 9 bin 373 lira idari para cezası kesilerek 6’sı 3 gün olmak üzere 1’i de 13 gün süreyle trafikten men cezası aldı

30 yıllık taksici meslektaşlarına isyan etti: Dolandıranlara ceza yazsınlar 30 yıllık taksici meslektaşlarına isyan etti: Dolandıranlara ceza yazsınlar İstanbul Fatih’te sivil trafik polisleri tarafından taksiciler üzerinde denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde durdurulan ve 30 yıllık taksi sürücüsü olduğunu belirten Haydar Kement, meslektaşlarına tepki gösterdi. Artık işlerin dolandırıcılığa kadar gittiğini belirten Kement, meslektaşlarının Taksim’den Sabiha Gökçen’e 650 TL’ye gittiğini söyledi.

Kaynak : İHA
YORUMLAR