02.12.2021 00:30
Pes dedirten olay! 4 aylık bebeklerini arabada kilitleyip alışverişe gittiler

Sakarya'da bir anne baba, 4 aylık bebeklerini araçlarına kitleyip alışverişe gitti.

Sakarya'da yaşayan anne ve babanın ihmalkarlığı pes dedirtti. Alışverişe çıkmak isteyen çift, henüz 4 aylık olan bebeklerini otomobile kitleyip gitti. Yaklaşık 45 dakika kilitli kalan bebek itfaiye ekiplerince kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

45 DAKİKA BOYUNCA ARAÇTA KALDI
İddiaya göre, isimleri henüz öğrenilemeyen anne ve baba, Erenler ilçesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerine kurulan Çarşamba Pazarı’na alışveriş yapmak için otomobillerini cadde üzerine park etti. 4 aylık bebeklerini otomobili kilitleyerek yalnız bırakan anne ve baba alışveriş yaparken bebek ise yaklaşık 45 dakika boyunca araçta kaldı.

AĞLAMA SESİNE DUYAN VATANDAŞLAR İMDADA YETİŞTİ
Park halindeki araç içerisinden bebek sesi geldiğini duyan vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaptıkları çalışma neticesinde bebeği bulunduğu yerden çıkartarak sağlık ekiplerine teslim etti. Tedbir amaçlı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan bebeğe oksijen verildiği öğrenildi.

İskoçya’da anne babaların çocuklarını dövmesi yasaklandı! İskoçya’da anne babaların çocuklarını dövmesi yasaklandı! İskoçya’da her ne sebeple olursa olsun anne babalar, çocuklarına fiske dahi vuramayacak.

'Yeni çekirdek aile: Anne baba, çocuk, internet' 'Yeni çekirdek aile: Anne baba, çocuk, internet' İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren artık “anne baba ve çocuk”tan oluşan çekirdek aile kavramının genişlediğini, yeni aile tanımının “Anne Baba, Çocuk ve İnternet”ten oluştuğunu söyledi.

 

YORUMLAR