28.12.2021 23:26
Zonguldak'ta hasta yakını iki doktoru darbetti

Zonguldak'ta iki doktoru darbettiği ileri sürülen hasta yakını, gözaltına alındı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne gelen H.B, hastasının ameliyata erken alınmadığı gerekçesiyle görevli Dr. Öğretim Üyesi Ergin Bilgin ve Dr. Öğretim Üyesi Deniz Baklacı ile tartışmaya başladı.

GÖZALTINA ALINDI
Tartışmanın büyümesi üzerine H.B, iki doktora saldırdı. Olayın ardından iki doktor, aynı hastaneden darp raporu aldı. Polis ekiplerince gözaltına alınan şüphelinin, Kozlu İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri sürüyor.

REKTÖRDEN AÇIKLAMA GELDİ
Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, yaptığı yazılı açıklamada, "Üniversite hastanemiz Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalında görevli değerli hocalarımız Dr. Öğretim Üyesi Ergin Bilgin ve Dr. Öğretim Üyesi Deniz Baklacı, görevlerini yerine getirirken bir hasta yakını tarafından saldırıya maruz kalmıştır. Hocalarımıza ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." ifadelerine yer verdi.

Didim'de doktoru darbeden saldırgan yeniden gözaltına alındı Didim'de doktoru darbeden saldırgan yeniden gözaltına alındı ​Aydın Didim Devlet Hastanesi acil servisinde görevli hekimi darbeden ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan şüpheli T.D.Y. yeniden gözaltına alındı.

Anneme yanlış ilaç verdin dedi: Doktoru kolonya şişesiyle darp etti Anneme yanlış ilaç verdin dedi: Doktoru kolonya şişesiyle darp etti Mardin’de bir öğretmen annesine yanlış ilacın verildiğini iddia ederek dahiliye uzmanı doktoru kolonya şişesiyle darp etti.

YORUMLAR