29.12.2021 21:16
Husumetlisini sokak ortasında karnından bıçaklayarak öldürdü

İstanbul Küçükçekmece'de aralarında husumet olduğu öğrenilen 2 kişi sokak ortasında tartıştı, taraflardan biri karnından bıçaklanarak öldü.

Küçükçekmece’de bıçaklı kavgada bir kişi hayatını kaybetti.  23 yaşındaki Resul K. ve 55 yaşındaki babası Sefa K. aralarında daha önceden husumet olduğu öğrenilen 34 yaşındaki Metin Balkan ile İstasyon Mahallesi’nde bir araya geldi. Sokak'ta başlayan tartışma, daha sonra şiddetini arttırarak bıçaklı kavgaya dönüştü.

KARNINDAN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ
Metin Balkan karnından aldığı bıçak darbesi sonucu hayatını kaybederken, yaralanan Sefa K. hastaneye kaldırıldı. Resul K. ise olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Sakarya'daki bıçaklı kavgada 1 kişi canından oldu Sakarya'daki bıçaklı kavgada 1 kişi canından oldu Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi canından oldu.

Metrodaki bıçaklı saldırgan tutuklandı Metrodaki bıçaklı saldırgan tutuklandı Kadıköy metrosunda elinde bıçakla anne ile kızına tehdit ve hakaretler savuran şüpheli E.Y., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

YORUMLAR