12.01.2022 19:47
3 yaşındaki kız çocuğu ölü bulundu: Anne ve dayısı gözaltına alındı

Burdur'da 3 yaşındaki kız çocuğunun ölü olarak bulunmasının ardından, anne ve dayı gözaltına alındı.

Burdur'da bir anne sabah uyandırmaya gittiği 3 yaşındaki kızının ölü olduğunu fark etti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, çocuğun öldüğünü doğrularken, cansız bedenini, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na götürdü. 

SES ÇIKARDIĞI İÇİN TEKME ATMIŞ
Alınan bilgiye göre, Cemil Mahallesi'ndeki müstakil evde yaşayan Kader Karadeniz, sabah kızı Ayşenur uyanmayınca durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine eve giden ekipler, küçük kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Kazık'ın cenazesi otopsi için Burdur Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis ekipleri, anne Kader Karadeniz ile dayı Hızır Ç'yi gözaltına aldı.

Hızır Ç'nin ifadesinde, gece Ayşenur'un ses çıkararak gürültü yaptığını, susturmak için çocuğa tekme attığını, tekmenin neresine geldiğini bilmediğini söylediği iddia edildi. Anne Karadeniz'in de kardeşinin hareketinden haberi olmadığını ifade ettiği kaydedildi.

AYŞENUR'UN KARDEŞİ KORUMA ALTINA ALINDI
Ayşenur'un Konya'nın Akşehir ilçesinden gelen babaannesi Kader Tuğla da adliyenin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, oğlu Erdi Karakiraz'ın, Kader Karadeniz ile dini nikahla evlendiğini ve 2 çocuklarının dünyaya geldiğini belirtti.

Kader Karadeniz'in ailesinin çocuklara şiddet uyguladığını iddia eden Tuğla, "Çocukları ayağından bağlıyorlardı, banyoya, bodruma kilitliyorlardı. Diğer torunumu bize versinler. Oğlumun tutunacağı bir dalı o var. Geride kalan çocuğuyla avunsun." dedi.

Karadeniz'in 4 yaşındaki erkek çocuğu da Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce koruma altına alındı.

Çocuklarını uyandırmaya giden anne dehşeti yaşadı! Çocuklarını uyandırmaya giden anne dehşeti yaşadı! Adana’da iki çocuk, babalarıyla birlikte uyudukları odada ölü bulundu. Annelerinin sabah çocukları uyandırmak için odaya girmesi ile ortaya çıkan acı gerçek sonrası yakınları sinir krizi geçirdi.

4 yaşındaki çocuk şişme şatodan düşüp öldü 4 yaşındaki çocuk şişme şatodan düşüp öldü İspanya'da şişme şatoda oynadığı esnada çıkan rüzgarla savrulan 4 yaşındaki kız çocuğu yere sert şekilde düşerek hayatını kaybetti.

 

YORUMLAR