16.06.2022 14:00
Çorum'da korkunç ölüm! Kayıp ihbarı yapılmıştı, genç kızın cesedi Kızılırmak'ta bulundu

Çorum'da hakkında kayıp ihbarı yapılan ve 2 gündür bulunamayan kız arama çalışmaları sonucunda Kızılırmak Nehri'nde bulundu.

Ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu 20 yaşındaki genç kzıdan acı haber geldi. Çorum'un Osmancık ilçesinde, Güney Mahallesi'ndeki evinden 14 Haziran'da ayrılan 20 yaşındaki Elif Akıllı'dan haber alamayan ailesi, İlçe Emniyet Müdürlüğüne gitti ve kzıları hakkında kayıp ihbarında bulundu. Genç kızın bulunması için çalışma başlatıldı. 

Çalışmalar kapsamında ilçedeki hemen hemen her noktanın güvenlik kameraları izlenerek kontrol edildi.  

10 KİLOMETRE UZAKLIKTAKİ KIZILIRMAK NEHRİ'NDE BULUNDU

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ve güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, genç kızın en son Kızılırmak Nehri istikametine gittiğini belirledi. AFAD ekiplerinin de desteğiyle yürütülen çalışmalarda, genç kızın cansız bedeni, ilçe merkezine 10 kilometre uzaklıkta Kızılırmak Nehri üzerindeki Karaçay bendinde bulundu. 

YÜRÜDÜĞÜ ANLAR KAMERAYA YANSIDI

Sudan çıkartılan Akıllı'nın cesedi, otopsi için Osmancık Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan Elif Akıllı'nın yolda yürüdüğü anlar, Kızılırmak Nehri yakınlarındaki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yandı. Görüntüde genç kızın bir köpeği sevdikten sonra uzaklaşması görülüyor.

Kene kabusu geri döndü: Erzurum ve Çorum'da 2 kişi öldü Kene kabusu geri döndü: Erzurum ve Çorum'da 2 kişi öldü Bursa'da Arkeolog Murat Kurt, bir araştırma için gittiği Erzurum’da kene ısırması sonucu hayatını kaybederken bir kişi ise Çorum'da iki kenenin birden ısırması nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Çorum'da bariyerlere çarpan araç karşı şeride uçtu, ölü ve yaralılar var Çorum'da bariyerlere çarpan araç karşı şeride uçtu, ölü ve yaralılar var Çorum’un Kargı ilçesinde meydana gelen feci kazada bariyerlere çarpan araç karşı şeride fırladı. Kazada 1 kişi öldü, 2 kişi ise yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Çorum'da bir çiftçi tarlasında 3 bin 300 yıllık bilezik buldu Çorum'da bir çiftçi tarlasında 3 bin 300 yıllık bilezik buldu Çorum'da bir çiftçi tarafından tarlada bulunan 3 bin 300 yıllık bilezik, müzede sergilenmeye başladı.

Kaynak : AA
YORUMLAR