17.06.2022 18:16
Dehşete düşüren olay! Kayıp genç, düğün salonunun bahçesine gömülü halde bulundu

İstanbul'da kaybolan ve iki buçuk aydır her yerde aranan kayıp gencin, öldürülüp bir düğün salonunun bahçesine gömüldüğü ortaya çıktı.

İstanbul'da 2,5 ay önce ortadan kaybolan gençten kötü haber geldi. Söz konusu gencin öldürülüp Silivri'de bir düğün salonunun bahçesine gömüldüğü ortaya çıktı.

ÖNCE YEMEK YİYİP SONRA OLAY YERİNE GİTMİŞLER

Alınan bilgiye göre, İstanbul'da yaşayan Fatih Demir'den yakınları bir süre haber alamadı. Bunun üzerine Demir'in kardeşi, 25 Mart tarihinde polis merkezine giderek kayıp ihbarında bulundu. Müracaatın ardından harekete geçen Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, Fatih Demir'in ihbardan 1 gün önce İlhan Ç. ve Kurban Ç. ile görüldüğünü tespit etti. Polis ekipleri yaptıkları incelemede Fatih Demir'in şüpheli iki kardeşle buluşup bir otomobile binerek önce kendi evine, oradan da Silivri'de bulunan bir lokantaya gittiğini belirledi. 3 arkadaşın birlikte yemek yemelerinin ardından lokantadan çıkıp İlhan Ç. ve Kurban Ç. kardeşlerin sahibi olduğu fakat ruhsat alınamadığı için çalışmayan bir düğün salonuna gittiği tespit edildi.

SALONA 3 KİŞİ GİRİP 2 KİŞİ ÇIKTILAR

Fatih Demir ile 2 arkadaşı arasında daha önceden bir husumet olduğu iddia edildi. Polis ekipleri lokantadan sonra düğün salonuna giden 3 arkadaştan yalnızca ikisinin dışarı çıktığını belirledi. Saat 16.30 sıralarında girdikleri düğün salonundan saat 23.00 sıralarında ayrılan İlhan Ç. ve Kurban Ç. kardeşlerin Fatih Demir'in telefonunu evinin yakınlarına atarak Selimpaşa'da bir eve gittiği tespit edildi. Delillerin toplanmasının ardından Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri şüphelilerin yakalanması için operasyon başlattı. Şüpheli 2 kardeş ve olaydan haberi olduğu öğrenilen H.Ç. ise polislerden kaçmak için ikinci kattan atlarken yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorguya alınan şüphelilerin yapılan sorguda cinayeti itiraf ettikleri öğrenildi. Eskiye dayanan husumet yüzünden aralarında anlık bir tartışma çıktığını ve olayın o an geliştiğini söyleyen İlhan Ç. ve Kurban Ç. kardeşler, Fatih Demir'i öldürdüklerini itiraf etti. Polis merkezinde işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Kayıp olarak aranan ve cesedi bulunan genç kızın son görüntüleri ortaya çıktı Kayıp olarak aranan ve cesedi bulunan genç kızın son görüntüleri ortaya çıktı Çorum'da iki gündür kayıp olarak aranan 20 yaşındaki Elif Akıllı isimli genç kızın cansız bedeni bulunmuştu. Genç kızın son görüntüleri Kızılırmak nehri yakınlarındaki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Çorum'da korkunç ölüm! Kayıp ihbarı yapılmıştı, genç kızın cesedi Kızılırmak'ta bulundu Çorum'da korkunç ölüm! Kayıp ihbarı yapılmıştı, genç kızın cesedi Kızılırmak'ta bulundu Çorum'da hakkında kayıp ihbarı yapılan ve 2 gündür bulunamayan kız arama çalışmaları sonucunda Kızılırmak Nehri'nde bulundu.

Denizli'de kayıp iki gençten acı haber! Cansız bedenleri 26 metrelik su kuyusunda bulundu Denizli'de kayıp iki gençten acı haber! Cansız bedenleri 26 metrelik su kuyusunda bulundu Denizli’de kendilerinden 5 gündür haber alınamayan iki gencin cesedi, 45 saatlik kazı çalışmalarının ardından 26 metre derinliğindeki su kuyusunda bulundu. Cesetlerin kuyuya atıldıktan sonra tiner dökülerek ateşe verildiği ve üzerini taş toprakla kapattığı öğrenildi.

Kaynak : İHA
YORUMLAR