03.10.2021 10:27
Mustafa Keser ile Bülent Ersoy arasındaki gerilim artıyor!

Mustafa keser ve Bülent Ersoy’un sunduğu ‘Benzemez Kimse Bize’ programı şaşırtan bir kararla sonlandırılmıştı. Ünlü şarkıcı Mustafa Keser, programın sona ermesinin nedeni olarak Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumlarını sebep göstermişti. Ünlü şarkıcıdan yeni bir açıklama geldi. Keser, , "Önümüzdeki günlerde bu hususta çok geniş, olay çıkaracak bazı açıklamalarım olacak. Bütün Türkiye şok olacak" dedi.

Büyük umutlarla ekranlarda yayınlanan Bülent Ersoy ile Mustafa Keser'in sunduğu Benzemez Kimse Bize programı sadece 2 bölüm yayında kalabildi. Programın bitmesinin ardından Mustafa Keser sosyal medya hesabından açıklama yaparak, bütün aksaklıkların Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklandığını söylemişti.

“BÜTÜN TÜRKİYE ŞOK OLACAK”

Ataköy'de sahne aldığı bir mekandan çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile yaşadığı olaylar hakkında konuştu. Yaptığı açıklamada Keser, "Önümüzdeki günlerde bu hususta çok geniş, olay oluşturacak bazı açıklamalarım olacak. Bütün Türkiye şok olacak" dedi.

Ünlü şarkıcı, Bülent Ersoy ile sunduğu programın sona ermesiyle ilgili Instagram'dan şu ifadeleri kullanmıştı:

"Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazı aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim. Ve ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın Star TV kanal yönetiminin hiçbir dahli ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bununla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim."

Ekibi tutuklanan Bülent Ersoy isyan etti: "Hukuki savaş için servetimi vereceğim" Ekibi tutuklanan Bülent Ersoy isyan etti: "Hukuki savaş için servetimi vereceğim" Konser için KKTC’ ye giden Bülent Ersoy’un 21 kişiden oluşan orkestrası, koronavirüs ile ilgili belgelerin sahte çıkması nedeniyle geçtiğimiz ay kaldıkları otelde gözetim altına alınmışlardı. Sahte PCR testi yapmaktan müzisyen ekibi tutuklanarak cezaevine götürüldü. Yaşanan olayların ardından Diva, sosyal medya hesabından isyan etti.

Bülent Ersoy, 55 tilkinin kürkünden yapılan palto satın aldı Bülent Ersoy, 55 tilkinin kürkünden yapılan palto satın aldı Bülent Ersoy tüm tepkilere rağmen kürk sevdasından vazgeçmiyor. Geçtiğimiz aylarda üzerinde tilki kafalarının bulunduğu bir kürk satın aldığı için günlerce eleştirilen Ersoy, bu defa da yeni kürküyle eleştiri oklarının hedefi oldu.

Bülent Ersoy, yine hayvan severleri kızdıracak Bülent Ersoy, yine hayvan severleri kızdıracak Kürkleri çok sevdiği bilinen ve sık sık hayvan severlerin tepki gösterdiği Bülent Ersoy, Nişantaşı'nda bir mağazadan yine kürk alırken görüntülendi.

YORUMLAR