03.08.2022 18:19
Ajda Pekkan koronavirüse yakalandı

76 yaşındaki usta sanatçı Ajda Pekkan koronavirüse yakalandı. Ünlü şarkıcının konser programı ertelenirken, evde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Bitti denildiği anda yeniden hızla yayılmaya başlayan ve etkisini artıran koronavirüs salgınına yakalananlardan biri de ünlü sanatçı Ajda Pekkan oldu. 76 yaşındaki Pekkan'ın bir gün önce Bodrum'da konser verdiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, testinin pozitif çıkması üzerine diğer sahne programlarının ertelendiği açıklandı. 

Pekkan, yaşına rağmen enerjisi ve yaptığı sahne programlarıyla dikkat çekiyor.

KORONAVİRÜSE YAKALANDI

2. Sayfa'da yer alan habere göre; Bodrum'da sahneye çıkan ve 2 saat boyunca şarkı söyleyen Ajda Pekkan, program sonrası rahatsızlandı. Semptomların devam etmesi üzerine harekete geçen Pekkan,  koronavirüs testi yaptırdı. Sonucu pozitif çıkan 76 yaşındaki Ajda Pekkan, karantinaya alındı. Yoğun bir konser maratonu bulunan usta ismin, sahneleri de rahatsızlığından dolayı ertelendi. Sanatçının sağlık durumuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Süperstar Ajda Pekkan: Metroya da metrobüse de hiç binmedim, hele Marmaray'ı çok merak ediyorum Süperstar Ajda Pekkan: Metroya da metrobüse de hiç binmedim, hele Marmaray'ı çok merak ediyorum Şarkıcı Ajda Pekkan, verdiği bir röportajda çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Pekkan ünlü olduğu için İstanbul'u gönlünce gezemediğini; metroyu, metrobüsü ve Marmaray'ı çok merak ettiğini, vapura binmeyi de çok istediğini söyledi.

Ajda Pekkan'ın fotoğrafı sosyal medyayı salladı: Balmumu heykeli sandım Ajda Pekkan'ın fotoğrafı sosyal medyayı salladı: Balmumu heykeli sandım Süper star Ajda Pekkan son görüntüsüyle gündeme geldi. Ünlü şanatçının fotoğrafı sosyal medyayı salladı. Pekkan’ın bir takipçisinin yazdığı “Balmumu heykeli sandım” yorumu ise gözlerden kaçmadı.

Ajda Pekkan doğum gününü kutladı! Yaşını duyanlar şok oluyor Ajda Pekkan doğum gününü kutladı! Yaşını duyanlar şok oluyor Yıllara meydan okuyan şarkılarıyla Türk pop müziğinin sevilen ismi Ajda Pekkan, bugün itibariyle 76 yaşına girdi.

Ajda Pekkan, Kazdağları'nda çiftlik kuruyor Ajda Pekkan, Kazdağları'nda çiftlik kuruyor Süperstar Ajda Pekkan, çiftlik kurmak için harekete geçti. Pekkan, Kazdağları eteklerinde arazi arayışına çıktı

YORUMLAR